בס"ד המרכז לעיצוב וריהוט לבתי כנסת ויודאיקה
עמוד ראשי > הזמנה מותאמת אישית
הזמנה מותאמת אישית

חברת "אור-יה", המתמחה בתחום עיצוב ותכנון פנים של בתי-כנסת ומוסדות דת, לאורך הדורות  בחברת "אור-יה" השכילו ללמוד ולהפנים את הצרכים המגוונים והמשתנים של בתי הכנסת השונים ע"פ עדות ישראל,  ולהתאימם בהצלחה רבה ומוכחת, לשביעות רצונם המלאה של הציבור וקהליי המתפללים.

חברת "אור-יה",  דואגת לעיצוב הריהוט לבית כנסת בהקפדה תוך כדי שמירת רמת גימור מעולה. כל זאת על-פי בקשת הלקוח ולפי סגנונו ועדתו. 

בחברת "אור-יה", פותחה מערכת תכנון ועיצוב חדשנית, הנותנת ומספקת פתרונות ומענה הולם, לכל דרישה. יופיו של בית הכנסת, התאמה למנהגי עדות ישראל, נוחות מרבית לקהל המתפללים ועוד. 

מעגל הייצור השלם הנעשה כולו בחברת "אור-יה", בפיקוח צמוד של מנהל החברה, החל משלבי התכנון והעיצוב, דרך שלבי הייצור ועד להתקנה הסופית בבתי הכנסת, הם אלה המבטיחים את התוצר המוגמר המובחר, והתמורה המלאה לציבור הלקוחות. 

בין יתר המוצרים והאפשרויות העיצוב העומדות לרשות ציבור הלקוחות, ייצור והרכבת חיפויי קירות דקורטיביים, דלתות כניסה מפוארות, עבודות גבס מעוצבות, ספריות, ארונות קודש, במות, עמודי תפילה, כסאות לבית כנסת, מחיצות עזרת נשים, כיסא אליהו, נברשות לבית כנסת ועוד. כמו גם, כל פריט ריהוט ייחודי אחר בהזמנה מיוחדת.

התכנון והעיצוב המקצועי, תהליך הייצור ברמת גימור מעולה והתוצר הסופי המוקפד והמהודר, הם פרי השימוש בסוג עץ יוקרתי, שילובי עץ מגולף, ויטראז'ים, ריקועי כסף נחושת ופליז, חיתוכי לייזר מיוחדים ובעיקר, עבודות יד מקצועית מסורתית.

תוצרי חברת "אור-יה", מפארים ומאדירים את יופיים של עשרות ומאות בתי כנסת, להנאתם ושביעות רצונם המלאה של רבבות מתפללים, בארץ ובקהילות ישראל השונות והמגוונות ברחבי העולם כולו.

הצוות המקצועי של חברת "אור-יה" , עומד לרשותכם בכל זמן ובכל נושא, מוכן וערוך להתמודד עם כל אתגר, ולהעניק את הפתרונות המקצועיים והאיכותיים ביותר

 


בקרו באולם התצוגה המרהיב בכתובת: שד' ההסתדרות 208 (צומת.ק.אתא) חיפה טלפון: 04-8404111, פקס: 04-8709888