בס"ד המרכז לעיצוב וריהוט לבתי כנסת ויודאיקה
עמוד ראשי > אור-יה פרופיל החברה
אור-יה פרופיל החברה

חברת "אור-יה", המתמחה בתחום עיצוב ותכנון פנים של בתי-כנסת ומוסדות דת, הוקמה לפני שלושה דורות כחברה משפחתית, ומנוהלת כיום ע"י מר דדון שלומי. 

לאורך הדורות השכילו בחברת "אור-יה" וכיום מנהלה מר דדון, ללמוד ולהפנים את הצרכים המגוונים והמשתנים של בתי הכנסת השונים ע"פ עדות ישראל,  ולהתאימם בהצלחה רבה ומוכחת, לשביעות רצונם המלאה של ציבוריי וקהליי המתפללים. 

בחברת "אור-יה", פותחה מערכת תכנון ועיצוב חדשנית, הנותנת ומספקת פתרונות ומענה הולם, לכל דרישה. יופיו של בית הכנסת, התאמה למנהגי עדות ישראל, נוחות מרבית לקהל המתפללים ועוד. כמו גם, מתן הדגשים על צרכי אחזקת בתי-הכנסת לאורך שנים, לאחר השלמת תהליך ההתחדשות.

מעגל הייצור השלם הנעשה כולו בחברת "אור-יה", בפיקוח צמוד של מנהל החברה, החל משלבי התכנון והעיצוב, דרך שלבי הייצור ועד להתקנה הסופית בבתי הכנסת, הם אלה המבטיחים את התוצר המוגמר המובחר, והתמורה המלאה לציבור הלקוחות. 

בין יתר המוצרים והאפשרויות העיצוביות העומדות לרשות ציבור הלקוחות, ייצור והרכבת חיפויי קירות דקורטיביים, דלתות כניסה מפוארות, עבודות גבס מעוצבות, ספריות, ארונות קודש, בימות ומחיצות עזרת נשים, עמודי תפילה, נברשות, כסאות , כיסא אליהו מפואר ועוד. כמו גם, כל פריט ריהוט ייחודי אחר בהזמנה מיוחדת.

התכנון והעיצוב המקצועי, תהליך הייצור ברמת גימור מעולה והתוצר הסופי המוקפד והמהודר, הם פרי השימוש בסוג עץ יוקרתי, שילובי עץ מגולף, ויטראז'ים, ריקועי כסף נחושת ופליז, חיתוכי לייזר מיוחדים ובעיקר, עבודות יד מקצועית מסורתית.

תוצרי חברת "אור-יה", מפארים ומאדירים את יופיים של עשרות ומאות בתי כנסת, להנאתם ושביעות רצונם המלאה של רבבות מתפללים, בארץ ובקהילות ישראל השונות והמגוונות ברחבי העולם כולו.

הצוות המקצועי של חברת "אור-יה" בראשות מנהלה מר דדון, עומד לרשותכם בכל זמן ובכל נושא, מוכן וערוך להתמודד עם כל אתגר, ולהעניק את הפתרונות המקצועיים והאיכותיים ביותר. חברת "אור-יה" הייתה עם השנים לשם נרדף לאיכות מקצועיות ואמינות.


בקרו באולם התצוגה המרהיב בכתובת: שד' ההסתדרות 208 (צומת.ק.אתא) חיפה טלפון: 04-8404111, פקס: 04-8709888